zajawka

  • Taskwordpress // katalog produktów // wersje językowe
KLIENT: VinciDesign
BRANŻA: architektura wnętrz
ZAKRES: projekt i wykonanie

Wordpress / Muffin Builder / WPML
Marka VinciDesign architektura&wnętrza działa na rynku wrocławskim od stycznia 2009 r. Główną działalnością firmy jest tworzenie projektów architektury oraz architektury wnętrz od etapu projektu do jego realizacji. Zapewniamy naszym klientom łagodne poprowadzenie przez proces inwestycyjny, do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, wciąż szukamy nowych – lepszych rozwiązań funkcjonalnych i designerskich.
Pożegnanie się ze stroną, która również towarzyszyła marce od bardzo dawna - nieomalże od samego początku - było trudne również dla mnie. Uczestniczyłem w procesie jej tworzenia i, pomimo swoich dolegliwości narastających z czasem, prezentowała się całkiem nieźle. Niestety, zauważalnego wzrost udziału urządzeń mobilnych (jak komórki, tablety), nie dawało się już pominąć. Fakt, stara strona renderowała się prawidłowo nawet na Kindle (!!), ale to nie to samo. Z czasem Google dostrzegło również upływ czasu i Vinci spadało w pozycjach.
Ale są i jasne strony zmian - łącza się zdecydowanie poprawiły, a czasy kiedy światłowód 1mbps robił wrażenie odeszły do lamusa. Mogliśmy więc pozwolić sobie na czterokrotnie większe zdjęcia, wręcz na ich zatrzęsienie!
A na takie zdjęcia aż miło popatrzeć :)